1650 SARNO RD

MELBOURNE, Florida 32935 · Brevard County · Parcel 27 3720-00-255

$395 810
Assessed Value
$395 810
Market Value
Annual Tax
$395 810
Taxable Value
Ownership
OwnerParadis Gerald
Mailing Address1640 Sarno RD Melbourne FL 32935
Property Details
Year Built2024
Living Area3 900 sq ft
Lot Size10 454 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$47 250
Building Value$348 560
Just (Market) Value$395 810
Assessed Value$395 810
Taxable Value$395 810